Įrangos sąrašas
Nemokamas pristatymas
Krepšelis tuščias
Bendra nuomos kaina: 0 Eur/mėn
Apmokėjimas iš karto: 0 Eur
Užsakyti įrangą
Atgal
Įrangos užsakymas
Prašome užpildyti visus pažymėtus (*) laukus. Šie duomenys reikalingi
užsakymo vykdymui.
Siųsti užklausą
Užklausa sėkmingai
išsiųsta
Mūsų vadybininkas su Jumis
susisieks 2 valandų bėgyje.
Suformuoto užsakymo kopija nusiųsta į Jūsų el.paštą vardenis.pavardenis@pastas.lt

Kelių biurų sujungimas

Virtuali stotelė gali apjungti keletą kompanijos biurų ir padalinių skirtingose vietose. Sistemos konfigūravimą ir priežiūrą galite patikėti mūsų specialistams arba atlikti tai patys, prisijungę prie tinklalapio https://centrex.csc.lt. Jame galėsite keisti nustatymus, konfigūruoti telefonus, įtraukti naujus vartotojus, peržiūrėti skambučių statistiką ir išklausyti pokalbių įrašus.

Produktyvumo didinimas

Integravę Virtualią stotelę su Jūsų turima CRM sistema pokalbių statistiką, įrašytus pokalbius galėsite panaudoti kompanijos darbo procesų valdymo tobulinimui.

Individualūs sprendimai

Virtuali stotelė suteikia galimybę sukurti individualų sprendimą, atsižvelgiant į kompanijos vykdomą veiklą ir darbuotojų poreikius. Tokiu būdu Jūs galite optimizuoti darbo aplinką ir sukurti geresnes darbo sąlygas. Paskirstykite skambučius tarp darbuotojų, įrašykite pokalbius, naudokite balso paštą ir kitus IP telefonijos funkcionalumus.

Skambučių statistika

Skambučių statistika suteikia galimybę įvertinti laiko resursus, kurie yra reikalingi darbui su klientais, taip pat ji parodo bendravimo su klientais efektyvumą. Šią informaciją galite naudoti pardavimų skyriaus darbų planavimo procese ir resursų paskirstyme.

Vieninga sistema

Naudodami mūsų Virtualios stotelės aplikacijas „MobileControl“ ir „DesktopControl“ galėsite į vieningą sistemą sujungti fiksuotojo, mobiliojo ryšio telefonus ir kompiuterius. Taip pat turėsite galimybę naudotis kompanijos telefonų knyga visuose savo turimuose įrenginiuose, nukreipti skambučius tiek į fiksuotojo, tiek į mobiliojo ryšio telefoną arba skambinti kompiuteryje įdiegta „DesktopControl“ programa.

Pokalbių įrašymas

Norėdami pagerinti klientų aptarnavimo kokybę kompanijoje ir mokyti naujus ar esamus darbuotojus, naudokite pokalbių įrašymą ir jų analizę. Pokalbių įrašus taip pat galima naudoti sprendžiant ginčytinas situacijas.

Išlaidų optimizavimas

Jums nereiks pirkti papildomos įrangos, serverių ar stočių. Tam, kad galėtume prijungti IP telefoniją Jūsų biure, reikės tik interneto prieigos. Virtualios stotelės paslauga taip pat naudinga kompanijoms, kurios naudojasi tik mobiliojo ryšio paslaugomis ir kurioms reikalingas įeinančių skambučių paskirstymas tarp darbuotojų.

Patikimumas ir kokybė

CSC TELECOM duomenų serveriai yra saugomi nepriklausomuose duomenų centruose, o tai padeda užtikrinti saugumą ir nepertraukiamą paslaugų veikimą bei užtikrina mūsų siūlomų IP telefonijos sprendimų kokybę.

Virtuali stotelė suteikia visas šiuolaikinių telefonijos sistemų galimybes:

  • Trumpoji numeracija;
  • Skambučių peradresavimas;
  • Laukimo režimas (antra linija);
  • Numerio nerodymas (anoniminis skambutis);
  • Skambučių blokavimas;
  • Skambučių nukreipimas.

Papildomos virtualios stotelės funkcijos:

Telefonijos valdymas internetu

Prisijungus prie portalo https://centrex.csc.lt galima valdyti virtualios telefonų stoties ir visų telefono numerių nustatymus. Sistemą gali valdyti tiek IT administratorius, tiek patys darbuotojai, kuriems galima sukurti atskirus prisijungimus.

Kompiuterio programa

Programą „DesktopControl“, skirtą „Windows“ ir „Mac OS“ operacinėms sistemoms, galite parsisiųsti iš https://centrex.csc.lt. Programoje įdiegta kompanijos telefonų knyga, taip pat joje galite keisti darbinio telefono nustatymus ir skambinti per internetinę prieigą (pavyzdžiui, būdami komandiruotėje užsienyje).

Mobilioji programėlė

Jums nereiks pirkti papildomos įrangos, serverių ar stočių. Tam, kad galėtume prijungti IP telefoniją Jūsų biure, reikės tik interneto prieigos. Virtualios stotelės paslauga taip pat naudinga kompanijoms, kurios naudojasi tik mobiliojo ryšio paslaugomis ir kurioms reikalingas įeinančių skambučių paskirstymas tarp darbuotojų.

Įmonės telefonų knyga

Bendra telefonų knyga su visais kontaktiniais darbuotojų duomenimis, kuriuos rasite mobiliojoje ir kompiuterinėje programose.

Paralelinis skambutis

Skambutis ateina vienu metu ir į mobilųjį, ir fiksuotąjį telefoną, taigi net nebūdami biure Jūs nepraleisite nei vieno svarbaus skambučio.

Elektroninis faksas

Gaukite ir siųskite fakso pranešimus be fakso aparato, naudodami tik elektroninį paštą. Kiekvienas darbuotojas gali turėti atskirą fakso numerį.

IVR (Automatinis virtualus asistentas)

Automatinis virtualus asistentas paskirsto įeinančius skambučius Jūsų įmonės darbuotojams pagal jų veiklos sritį.

Kalendorius

Su kalendoriumi Jūs galėsite lengvai planuoti savo darbo laiką, iš anksto informuoti klientus apie darbo grafiko pasikeitimus, naudodami balso pašto pranešimus. Išklausęs pranešimą klientas galės palikti savo kontaktinius duomenis, kuriais su juo būtų galima susisiekti darbo metu.

Skambučių ataskaitos

Įeinančių, išeinančių ir praleistų skambučių ataskaitos (skambučio laikas, trukmė ir kita informacija).

Balso paštas

Jei į skambutį neatsiliepiama, skambinantysis gali palikti balso pranešimą, kuris yra persiunčiamas į elektroninį paštą. Jūs galite perskambinti klientui vėliau, Jums ar klientui patogiu laiku.

Telefoninė konferencija

Konferencijoje galima naudoti darbinius, mobiliuosius telefonus, kompiuterinius (programinius) telefonus, konferencinius įrenginius. Telefoninę konferenciją galima organizuoti dviem būdais: pirmuoju atveju visi konferencijos dalyviai surenka konkretų numerį ir įveda sutartą PIN kodą, antruoju atveju konferencijos administratorius pats prideda visus konferencijos dalyvius.

Virtualios stotelės
darbo vieta

Diegimo mokestis

69,99 €**

nuo 1,45* €/mėn.

*Kaina priklauso nuo užsakomų vietų skaičiaus ir reikiamo funkcionalumo.
**Sudarant 24 mėnesių sutartį diegimo mokesčiui taikoma 100 proc. nuolaida.
Pokalbių tarifus galite sužinoti susisiekę su CSC TELECOM.
Kainos nurodytos eurais be PVM

Kas tai yra?

Virtuali stotelė (virtualus PBX) suteikia kompanijoms galimybę daug paprasčiau valdyti savo telefoniją ir daugiau galimybių diegti, valdyti ir naudotis telekomunikaciniais sprendimais be papildomų išlaidų.

Naudos

Efektyvus įeinančių skambučių paskirstymas tarp operatorių, išlaidų optimizavimas, patogus telefono aparatų prijungimas ir įmonės telefonijos tinklo valdymas internetu.

Paprasta naudotis

Telefonų konfigūravimą, naujų vartotojų įtraukimą ir nustatymų pakeitimus galima atlikti per mobiliąją programėlę, internetu arba tai gali atlikti mūsų specialistai.

Paprastas telefono perkėlimas

Jei darbuotojui reikia persikelti į kitą darbo vietą, užtenka prijungti telefoną prie kompanijos interneto tinklo naujoje darbo vietoje ir jis veiks.

Reikia pagalbos?

Parašykite mums arba paskambinkite

El. paštas
Bendrasis telefonas
Skambinant iš CSC tinko
117
Užklausa sėkmingai
išsiųsta
Netrukus susisieksime