Įrangos sąrašas
Nemokamas pristatymas
Krepšelis tuščias
Bendra nuomos kaina: 0 Eur/mėn
Apmokėjimas iš karto: 0 Eur
Užsakyti įrangą
Atgal
Įrangos užsakymas
Prašome užpildyti visus pažymėtus (*) laukus. Šie duomenys reikalingi
užsakymo vykdymui.
Siųsti užklausą
Užklausa sėkmingai
išsiųsta
Mūsų vadybininkas su Jumis
susisieks 2 valandų bėgyje.
Suformuoto užsakymo kopija nusiųsta į Jūsų el.paštą vardenis.pavardenis@pastas.lt

Skambučių centras

Skambučių centro sprendimai yra skirti kompanijoms, kurios valdo didelius įeinančių ir išeinančių skambučių srautus ir kurioms reikalingi efektyvūs skambučių aptarnavimo būdai.

Didesnis darbo efektyvumas

CSC TELECOM siūlo skambučių centro sprendimus, atsižvelgdama į individualius klientų reikalavimus ir jų verslo specifiką, o tai gali padidinti darbo efektyvumą net iki 300%.

Kokybė ir patikimumas

Didelė bendradarbiavimo su skambučių centrų paslaugas teikiančiomis kompanijomis patirtis suteikia galimybę sukurti individualius sprendimus, skirtus įvairaus dydžio kompanijoms, turinčioms nuo 2 iki 100 ar daugiau klientų skambučius aptarnaujančių operatorių.

 

Domina skambučių centro paslauga? Susisiekite su mumis tel. 8-660-01100 ir gaukite specialiai Jums pritaikytą pasiūlymą.

Automatinis skambintuvas

Tai paslauga, kuri automatiškai skambina nustatytam telefono numerių sąrašui ir, adresatams pakėlus ragelį, vykdo Jūsų iš anksto nustatytas funkcijas. Ji aktuali įmonėms, kurios nori per trumpą laiką pasiekti didelę auditoriją ir pateikti informaciją, atlikti apklausas, vykdyti pardavimus. Paslauga gali būti naudojama ir skambinimui į užsienį.

Greita ir patogu

Automatinė skambinimo sistema gali apskambinti keliasdešimt tūkstančių Jūsų esamų ar potencialių klientų (adresatų) per vieną dieną ir ištransliuoti įrašytą pranešimą – tam visiškai nereikia žmogiškųjų išteklių. Tai ypač pasiteisina norint susisiekti su fiksuotojo ryšio telefonus turinčiais klientais, kurių negalima pasiekti SMS žinutėmis.

Efektyvu

Naudojant automatinę skambinimo sistemą apklausoms ar pardavimams telefonu, kai adresatui pakėlus ragelį skambutis sujungiamas su darbuotoju, Jūsų darbuotojų efektyvumas bus gerokai didesnis, nes jiems nereikės rinkti telefono numerio, klausyti kvietimo ar užimtumo signalo ir pakartotinai rinkti numerių, į kuriuos niekas neatsiliepia – sistema darbuotojui nukreips tik atsilieptus skambučius.

Taupu

Naudojant automatinio skambinimo paslaugą Jums reikės dvigubai mažiau žmogiškųjų išteklių. Įprastai skambindami telefonu darbuotojai per darbo pamainą prakalba apie 20–30 % savo darbo laiko, o naudojant šią sistemą pokalbių laikas išauga iki 50–75 % per darbo pamainą.

Galimybės:

  • Sistema valdoma per internetinę savitarnos svetainę – galėsite lengvai keisti, kurti, trinti ir kitaip valdyti skambinimo kampanijas;
  • Įrašyto pranešimo transliavimas (informacija apie skolas, sveikinimus, akcijas, spec. pasiūlymus ir pan.);
  • Neriboto skaičiaus adresatų sujungimas į telefoninę konferenciją;
  • Informacijos pateikimas el. paštu, adresatui pasirinkus atitinkamas reikšmes;
  • Identifikavimas, užsakymo ar sutikimo patvirtinimas įvedant skaitmenis;
  • Skambučių nukreipimas pagal temas;
  • Skambučių nukreipimas nurodytu numeriu;
  • Reitingavimas pasirinkus reikšmes 1 – X;
  • Užimtų, neatsiliepusių ar nepasiekiamų telefono numerių filtravimas.

 

Domina automatinio skambintuvo paslauga? Susisiekite su mumis tel. 8-660-01100 ir gaukite specialiai Jums pritaikytą pasiūlymą.

Reikia pagalbos?

Parašykite mums arba paskambinkite

El. paštas
Bendrasis telefonas
Skambinant iš CSC tinko
117
Užklausa sėkmingai
išsiųsta
Netrukus susisieksime