Kokybiškiems pokalbiams – „Yealink“ belaidžiai konferenciniai telefonai

Šiuolaikinis verslas nuolatos siekia tobulėti bei patenkinti vis augančius klientų aptarnavimo standartus. Tam reikalingas mobilumas, lankstumas bei inovatyvumas. Ne paslaptis, kad dažna įmonė nori turėti galimybę atsirandančius poreikius įgyvendinti greitai bei patirti kuo mažiau išlaidų. Būtent tokius verslo poreikius atliepia „CSC Telecom“ ir „Yealink“ IP telefonijos įranga bei sprendimai.

Dažna įmonė jau atsisakė interneto laidų, kurie ne tik sukelia nepatogumų, bet ir nepuošia ofiso. Norint plėstis atsiranda ir papildomi kaštai, mat kiekvienas laidų įrengimas kainuoja. Atsižvelgdami į mūsų klientų poreikius rinkai pristatome visiškai naują „Yealink IP DECT“ sprendimą, kuris padės jūsų verslui plėstis bei pagelbės sutaupyti.

Naujasis „Yealink“ IP sprendimas veikia kaip ir jūsų WiFi įrenginys, t.y. įdiegiama bazinė stotelė, kuri suteikia galimybę su ja susieti tiek telefonus su nešiojamu rageliu Yealink W60P arba Yealink W53P, tiek stacionarius Yealink T41S ar net konferencinius Yealink CP930W.

Viena bazė vienu metu gali aptarnauti iki 8 telefonų, o veikimo atstumas yra iki 50 metrų patalpoje arba iki 300 metrų lauke. Esant didesniems atstumams arba daugiau įrenginių, kuriuos reikia aptarnauti, reikia tiesiog papildomos stotelės.

Stacionariam telefonui reikalingas pastovus maitinimas, tuo tarpu likusiems nebūtinas. Yealink W60P ir Yealink W53P su ličio baterija, garantuojančią iki 30 val. ir 18 val.pokalbio trukmę.

Yealink CP930W yra pirmasis „Yealink“ belaidis konferencinis telefonas. Jame įmontuota pakraunama baterija palaikys visos dienos konferenciją, t.y. 24 val. pokalbio trukmę.

Kartu su šiais novatoriškais sprendimais „CSC Telecom“ gali jums pasiūlyti ir pokalbio planus, kuriuos pritaikysime atsižvelgiant į jūsų verslo poreikius. Be to, įsigyjantiems „Yealink“ telefonus suteiksime profesionalią konsultaciją, patarsime, kaip geriausiai galite padidinti klientų aptarnavimo procesų efektyvumą bei sumažinti kaštus IT paslaugoms.

Visos naujienos Atgal Daugiau naujienų Visos naujienos