Įrangos sąrašas
Nemokamas pristatymas
Krepšelis tuščias
Bendra nuomos kaina: 0 Eur/mėn
Apmokėjimas iš karto: 0 Eur
Užsakyti įrangą
Atgal
Įrangos užsakymas
Prašome užpildyti visus pažymėtus (*) laukus. Šie duomenys reikalingi
užsakymo vykdymui.
Siųsti užklausą
Užklausa sėkmingai
išsiųsta
Mūsų vadybininkas su Jumis
susisieks 2 valandų bėgyje.
Suformuoto užsakymo kopija nusiųsta į Jūsų el.paštą vardenis.pavardenis@pastas.lt

Norint naudotis CSC Mobile mobiliuoju internetu telefone, planšėtėje arba per modemą, reikia nustatyti tinkamus interneto parametrus.

 

Telefono ar planšetės parametruose nustatykite Interneto prieigos tašką (APN) „internet“ (taip pat gali būti naudojamas APN „banga”). Papildomų nustatymų vesti nereikia. Jei naudojatės statiniu IP adresu, būtina naudoti „bangapro“ interneto prieigos tašką.

 

Taip pat galite gauti automatinius nustatymus išsiuntę SMS žinutę numeriu 1500 su raktažodžiu START.

 

Nustatymai modemui, planšetinam kompiuteriui gali skirtis nuo nustatymų telefonui.

Kiekvienas prie interneto jungiamas maršrutizatorius ar kompiuteris turi savo IP adresą. Dinaminis IP adresas yra laikinas, todėl kaskart prisijungus prie interneto jis būna vis kitoks, t.y. serveris kompiuteriui kiekvieną kartą priskiria naują adresą, atsitiktinai parinktą iš daugelio serverio turimų ir tuo metu esančių laisvų adresų.

 

Statinis IP adresas kiekvienąkart jungiantis prie interneto lieka toks pat. Tai leidžia tinkamai sukonfigūruoti nuosavą pašto serverį, palengvina centralizuotą jungimąsi prie interneto.

 

Užsisakykite statinį IP adresą vos už 1,45 Eur/mėn.

Teikdami interneto prieigos paslaugas savo klientams mes naudojamės elektroninių ryšių tinklu, kurį valdanti įmonė (toliau – Tinklo teikėja), siekdama užtikrinti teikiamų interneto prieigos paslaugų kokybę bei vienodą tinklo resursų paskirstymą tarp galutinių paslaugų gavėjų, yra įsidiegusi standartinius duomenų srautų kokybės valdymo sprendimus bei sistemas.

Tinklo teikėja, vadovaudamasi Europos Sąjungos reguliavimu, gali taikyti srauto ribojimo priemones šiais išimtiniais atvejais:

  • Įgyvendinant Europos Sąjungos ar nacionalinių institucijų priimtus teisės aktus ar įgaliotų institucijų sprendimus, kuriais yra nustatyti atitinkami įpareigojimai interneto prieigos paslaugų teikėjui. Pavyzdžiui, pagal Lietuvos Respublikos Azartinių lošimų įstatymo nuostatas, Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos įpareigoja interneto prieigos paslaugų teikėjus blokuoti prisijungimą prie interneto svetainių, kuriose nelegaliai vykdomi lošimai (daugiau sužinoti galite spausdami čia). Teisėsaugos institucijos įpareigoja blokuoti prisijungimą prie interneto svetainių, kuriose platinamas turinys, susijęs su vaikų seksualiniu išnaudojimu ir pan.
  • Siekiant išlaikyti tinklo vientisumą ir saugumą bei apsaugoti teikiamas interneto prieigos paslaugas ir klientų galinius įrenginius nuo virusų, elektroninio pašto šiukšlių (angl. spam), kibernetinių atakų, asmens duomenų vagysčių ir pan. Pavyzdžiui, naudojantis antivirusinėmis programomis ar specializuotais kibernetinių atakų prevencijos įrankiais aptikus kenkėjišką veiklą tinkle, gali būti blokuojamas prisijungimas prie tam tikrų elektroninio pašto dėžučių ar jų prievado (ang. port), taip pat atitinkamų IP adresų.
  • Siekiant užkirsti kelią gresiančiai tinklo perkrovai ar sušvelninti jau esančios laikinos tinklo perkrovos poveikį. Tokiu atveju, priklausomai nuo grėsmės pobūdžio, vadovaujantis proporcingumo principu, gali būti laikinai sumažinta duomenų parsisiuntimo ir išsiuntimo sparta, pabloginti teikiamų paslaugų kokybės parametrai ar apribota galimybė naudotis interneto prieigos paslaugomis, bet kokiu atveju lygiaverčiams srautams taikant vienodas sąlygas. Pavyzdžiui, keliems vartotojams sunaudojant didžiąją dalį bazinės stoties resursų (celės talpos, transporto prieigos tinklo), jei dėl šių veiksmų yra neigiamai paveikiama daugumos interneto prieigos paslaugų naudotojų gaunama paslaugų kokybė, gali būti laikinai sumažinta duomenų perdavimo sparta, o DDoS atakų ar didelio skaičiaus duomenų sesijų atvejais gali būti laikinai apribota galimybė naudotis interneto prieigos paslaugomis.

Taikant srauto ribojimo priemones yra tvarkomi tokie asmens duomenys: IP adresas, elektroninio pašto adresas. Šie duomenys naudojami tik siekiant pašalinti iškilusią grėsmę tinklo stabilumui ir saugumui ir ne ilgiau nei tai yra būtina šiems tikslams pasiekti. Bet kokiu atveju, taikant srauto valdymo priemones yra užtikrinamas klientų privatumas ir asmens duomenų apsauga, vadovaujantis asmens duomenų apsaugą reguliuojančiomis teisės aktų nuostatomis.

CSC Mobile klientams, besinaudojantiems interneto prieigos paslauga, suteikiamas riboto duomenų kiekio paketas. Jį viršijus taikomas papildomas apmokestinimas, kuris yra nurodomas mokėjimo plano aprašyme ir yra judriojo ryšio sutarties dalis.

Domina verslo klasės mobilusis internetas? Susisiekite ir gaukite jūsų poreikiams pritaikytą pasiūlymą!

Greitis ir stabilumas

Spartus ir patikimas verslo klasės mobilusis internetas veikia visoje Lietuvoje.

 

 

Aptarnavimas

99% atvejų klientus apie jų pateiktos užklausos būseną informuojame per valandą.

 

 

Asmeninis dėmesys

Kiekvienam klientui skiriame asmeninį dėmesį, nes mūsų tikslas – tapti jūsų partneriu.

Reikia pagalbos?

Parašykite mums arba paskambinkite

El. paštas
Bendrasis telefonas
Skambinant iš CSC tinko
117
Užklausa sėkmingai
išsiųsta
Netrukus susisieksime