Įrangos sąrašas
Nemokamas pristatymas
Krepšelis tuščias
Bendra nuomos kaina: 0 Eur/mėn
Apmokėjimas iš karto: 0 Eur
Užsakyti įrangą
Atgal
Įrangos užsakymas
Prašome užpildyti visus pažymėtus (*) laukus. Šie duomenys reikalingi
užsakymo vykdymui.
Siųsti užklausą
Užklausa sėkmingai
išsiųsta
Mūsų vadybininkas su Jumis
susisieks 2 valandų bėgyje.
Suformuoto užsakymo kopija nusiųsta į Jūsų el.paštą vardenis.pavardenis@pastas.lt
Apple
Apple iPad Cellular 32GB
35,91 Eur/mėn
Pradinė įmoka: 0,00 Eur
20,34 Eur/mėn
Pradinė įmoka: 0,00 Eur
15,27 Eur/mėn
Pradinė įmoka: 0,00 Eur
374 Eur
Kaina be PVM

Apžvalga

iPad

Kaip kompiuteris. Tačiau ne kompiuteris.

Jei kompiuteris būtų išrastas šiandien, kaip jis atrodytų? Jis turėtų galios atlikti bet kokią užduotį. Jį būtų galima nešiotis visur su savimi. Ir žinoma – jį būtų galima valdyti visais būdais: lietimu, klaviatūra ar net pieštuku („Apple Pencil“ ir klaviatūros parduodamos atskirai). Kitaip sakant, tai būtų ne kompiuteris. Tai būtų „iPad“.

Galia šiandienos

darbams. Ir rytojaus atradimams.

„A10 Fusion“ lustas. Sukurtas našumui.

64 bitų architektūra. Keturių branduolių struktūra. Daugiau kaip 3,3 milijardo tranzistorių. Paprasčiau kalbant, „iPad“ yra neįtikėtinai greitas. Tai itin praverčia, kai montuoji 4K vaizdo įrašą, žaidi įmantrios grafikos žaidimus arba naudojies naujausiomis papildytos realybės programomis.

Atlieka daug darbų vienu metu. Kaip ir tu.

„iPad“ turi galios leisti kelias programas vienu metu. Kurk savo verslo planą, kol ieškai internete ir kol tuo pačiu metu kalbi su kolega „FaceTime“. Tai netgi paprasčiau nei skamba.

Labiausiai įtraukianti papildytos realybės patirtis.

Papildyta realybė (AR) yra nauja technologija, perkelianti virtualius objektus į realų pasaulį. O„ iPad“ visapusiškai – nuo ekrano iki procesoriaus galios bei judesio jutiklių – sukurtas magiškai šiandienos AR programų patirčiai.

Papildytos realybės programos iš esmės keičia tai, ką tu gali. Išmok kai ką naujo pamokose. Pasidalink šia nežemiška patirtimi su draugais. Spręsk kasdienes užduotis. Nerk į pramogas, žaidimus. Su „iPad“ ir AR galimybės yra begalinės.

 

Universalu. Tavo užrašų knygelė, fotoaparatas ir viskas, kas tarp jų.

Apple Pencil.

Viskam, kas gali ateiti į galvą.

„iPad“ visada buvo puiki priemonė pasižymėti savo mintis. Nuo šiol turėsi dar vieną būdą tai padaryti. Rašyk, liek akvarele arba pasirašyk sutartis. Su „Apple Pencil“ visa tai atliksi pikselio tikslumu ir itin sklandžiai. Naudokis juo lyg paprastu pieštuku, tik šiuo galėsi nuveikti gerokai daugiau.

Dvi nuostabios kameros.

Gali daugiau nei fotografuoti.

Integruotos priekinė ir galinė kameros leidžia daryti pritrenkiančias nuotraukas ir įspūdingai filmuoti, skanuoti dokumentus, kalbėtis „FaceTime“ ar netgi sukurti pastato planą naudojant papildytą realybę.

Prijunk ir kurk bet kuria „Bluetooth“ klaviatūra.

Reikia prisėsti ir sukalti referatą, el. laišką arba pasaulį pavergsiančio filmo scenarijų? „iPad“ turi patogią ekraninę klaviatūrą, bet jis suderinamas ir su visomis „Bluetooth“ klaviatūromis.

Įkrautas galingų

įdiegtų programų.

Sukurk gabalą su „GarageBand“, sumesk įtaigią prezentaciją su „Keynote“ arba nufilmuok ir sumontuok filmuką su „iMovie“. „iPad“ įdiegtas „Apple“ programų rinkinys, todėl gali pradėti kurti vos tik išpakuosi jį.

Daugiau nei milijonas programų „iPad”. Milijonai galimybių.

Kiekviena iš 1,3 milijono „iPad“ programų sukurta specialiai dideliam „iPad“ ekranui. Rasi programų bet kokiai užduočiai – fotografuoti, piešti arba dirbti. O jei nori rasti naujų programų? Pakaks užeiti į „App Store“, kur mūsų komanda nuolat sudaro geriausių naujų ir dėmesio vertų programų sąrašus.

Sukurtas keliauti visur, kur veda mintys.

Plonas, lengvas, patvarus.

Trijų nuostabių spalvų.

Mažiau nei pusės kilogramo svorio ir 7,5 mm plonumo „iPad“ atrodys kaip plunksnelė, kur tik eini. Tačiau jo konstrukcija tokia tvirta, kad gali būti ramus, kur jį besineštum. Be to, jo grožis nė kiek nenusileidžia jo mobilumui – gali rinktis sidabrinės, kosminės pilkos ir auksinės spalvos.

„Wi‑Fi“ ir 4G LTE.

Prisijunk visur.

„iPad“ išsiskiria iki 866 Mbps „Wi‑Fi“ ir iki 300 Mbps 4G LTE ryšiu. O su „Apple SIM“ prisijungsi prie mobiliųjų duomenų tinklų daugiau kaip 180 šalių ir regionų.2 Todėl visada gali lengvai pasižiūrėti savo mėgstamą laidą pakeliui į darbą, siųsti el. laiškus kelyje arba skelbti atostogų nuotraukas, dar negrįžęs namo.

10 val. veikiantis

akumuliatorius vienu įkrovimu.

Su visą dieną veikiančiu „iPad“ akumuliatoriumi turi daugiau laiko naršyti, rašyti, piešti, dirbti, apsipirkti ir daryti viską, ką nori tarp įkrovimų.

Laikyk viską saugiai, tvarkingai ir šalia savęs.

„iCloud“ saugo tavo nuotraukas, failus ir užrašus bei leidžia juos patogiai pasiekti visais tavo įrenginiais. O programa „Failai“ sukelia visų tipų failus į vieną vietą, įskaitant „Google Drive“, „OneDrive“ ir „Box“.

Neįtikėtinos technologijos, kurias taip paprasta naudoti.

Perbrauk, suimk, bakstelėk.

Tai taip lengva.

„iPad“ sukurtas taip, kad jį valdyti būtų paprasta, net jei dar niekad juo nesinaudojai. „Multi-Touch“ leis naršyti nuotraukas, redaguoti dokumentus ir tvarkyti failus tiesiog liečiant gražų 9,7 colio „Retina“ ekraną.

Dock. Tavo mėgstamiausios programos visada po ranka.

„Dock“ visada pasieksi vos vienu perbraukimu. Dėl to lengva pereiti iš vienos programos į kitą negrįžtant į pagrindinį ekraną. Įtrauk mėgstamų programų į „Dock“. Arba akimirksniu pradėk dirbti keliomis programomis vienu metu, jas atidarydamas tiesiog „Dock“.

Tempk iš čia. Palik ten.

Specialiai „Multi-Touch“ pritaikyta „drag and drop” funkcija padeda lengvai perkelti tekstą, vaizdus ir failus iš vienos programos į kitą, vos juos palietus. Suteik dokumentui patrauklumo, įkeldamas į jį nuotrauką. Arba tiesiog prisek prie laiško failą. Vos keliais bakstelėjimais gali pasirinkti ir perkelti net kelis elementus.

„Retina“ ekranas.

Tiek pat gražus, kiek funkcionalus.

9,7 colio „Retina“ ekranas – tai įtraukianti patirtis, kuri parodo viską, ką gali „iPad“. Tiek kuriant verslo planą, tiek tapant šedevrą, ekrano erdvės taip stulbina savo ryškumu ir tikroviškumu, kad sunku susilaikyti jo nepalietus. Toks ir buvo planas.

Touch ID. Saugiai atrakink.

„Touch ID“ leidžia lengvai ir saugiai atrakinti savo „iPad“. Tiesiog priglausk piršto galiuką prie „Touch ID“ jutiklio ir viskas.

Sukurtas galvojant apie kiekvieną.

Galingiausia technologija yra ta, kuria gali naudotis kiekvienas. Todėl „iPad“ turi daugybę pagalbinių funkcijų žmonėms, turintiems regos, klausos, judėjimo, mokymosi ir raštingumo negalią. Tinkink ekrano spalvas, kad geriau įžiūrėtum. Arba įjunk ekrano turinio skaitymą balsu.

 

 

Fizinės specifikacijos
Aukštis 240 mm
Storis 7,5 mm
Plotis 169,5 mm
Svoris 469 gramai
Sąsajos ir ryšiai
WiFi yra
Bluetooth 4.2, A2DP, EDR, LE
Vietos nustatymas yra
Jutikliai Akselerometras, Barometras, Giroskopas, Kompasas, Pirštų antspaudų skaitytuvas
USB 2.0
Maitinimas
Akumuliatoriaus rūšis Ličio jonų akumuliatorius
Programinė įranga
Operacinė sistema iOS 11.3
Kamera
1 galinė kamera 31mm (standard), 8 MP, f/2.4
2 galinė kamera nėra
3 galinė kamera nėra
Galinės kameros filmavimo režimai 1080p@30fps, 720p@120fps
1 priekinė kamera 1.2 MP, 31mm (standard), f/2.2
2 priekinė kamera nėra
Priekinės kameros filmavimo režimai 720p@30fps
Kameros technologijos HDR, panorama
Atmintis
RAM dydis 2 GB
Atmintis 32 GB
Išorinės atminties palaikymas nėra
Procesorius
Procesoriaus branduoliai 4
Procesoriaus dažnis 2,34 GHz
Procesorius Apple A10 Fusion
Garsas ir vaizdas
3,5 mm ausinių lizdas yra
Stereogarsiakalbiai yra
Triukšmo panaikinimas yra
Ekrano parametrai
Ekrano dydis 9,7 colio
Ekrano rezoliucija 1536 x 2048
Ekrano spalvos 16 milijonų
Ekrano tipas IPS LCD
Stylus palaikymas nėra
PPI 264
Apsauginis stiklas oleophobic coating, Scratch-resistant glass
Užklausa sėkmingai
išsiųsta
Netrukus susisieksime