Įrangos sąrašas
Nemokamas pristatymas
Krepšelis tuščias
Bendra nuomos kaina: 0 Eur/mėn
Apmokėjimas iš karto: 0 Eur
Užsakyti įrangą
Atgal
Įrangos užsakymas
Prašome užpildyti visus pažymėtus (*) laukus. Šie duomenys reikalingi
užsakymo vykdymui.
Siųsti užklausą
Užklausa sėkmingai
išsiųsta
Mūsų vadybininkas su Jumis
susisieks 2 valandų bėgyje.
Suformuoto užsakymo kopija nusiųsta į Jūsų el.paštą vardenis.pavardenis@pastas.lt
Benq
Benq MS506
28,71 Eur/mėn
Pradinė įmoka: 0,00 Eur
16,26 Eur/mėn
Pradinė įmoka: 0,00 Eur
12,21 Eur/mėn
Pradinė įmoka: 0,00 Eur
299 Eur
Kaina be PVM

Apžvalga

Geriausios vertės pasirinkimas vidutinėms erdvėms

Su 3 200 ANSI liumenų šviesumu bei dideliu 13 000 : 1 kontrastu, rentabilusis ir ekologiškasis MS506 rodo stulbinančias pateiktis per visą ekraną su smulkiausiomis detalėmis nepriklausomai nuo aplinkos apšvietimo lygio.

Sutaupykite daugiau energijos su „BenQ“ technologija „SmartEco“™

Šis naujasis modelis ištobulino DLP projektorių galimybes – technologija „SmartEco“ leidžia sumažinti bendrąsias eksploatavimo sąnaudas ir optimizuoti projekciją: tai pasiekiama dinamiškai taupant energiją, demonstruojant bekompromisį šviesumą, išskirtinę vaizdo kokybę ir optimizuojant lempos eksploatacijos trukmę. Išnaudodami šią naujovę, mokyklų bei įmonių vadovai galės sutaupyti iki 70 % energijos, kurią paprastai suvartoja lempa, ir sumažinti techninės priežiūros sąnaudas dėl dinaminių energijos taupymo savybių, tačiau tuo pat metu kiekviena pateiktis bus šviesi ir sodrių spalvų.

 

Režimas „SmartEco“

Režimas „SmartEco“ išmaniai suderina lempos galingumą, kad maksimaliai padidintų energijos ekonomiją ir užtikrintų didžiausią kontrastą bei šviesumą, naudojant tik tiek šviesos, kiek reikia.

Lempos taupymo režimas

Projektoriaus lempos keitimo sąnaudos sudaro didžiausią projektoriaus bendrųjų nuosavybės sąnaudų dalį. Režimas „LampSave“ suprojektuotas dinamiškai derinti lempos galią pagal turinio šviesumo lygį, kad žymiai – iki 50 % – padidintų projektoriaus lempos eksploatacijos trukmę! Siekiant sumažinti keitimo sąnaudas, lempos keitimo dažnis taip pat sumažintas iki 50 %.

Režimas „Eco Blank“

Režimas „Eco Blank“ leidžia mokytojams bet kada išjungti projektoriaus ekraną, kai tik prireikia atkreipti mokinių dėmesį į save arba tiesiog tada, kai projektorius nenaudojamas. Suaktyvinus šią specialią funkciją, ji automatiškai sumažina lempos galingumą, o bendros energijos sąnaudos sumažėja 70 %.

Šaltinio nebuvimo aptikimo režimas

Projektorius automatiškai persijungia į režimą „Eco Blank“, kai po projektoriaus įjungimo praėjus trims minutėms neprijungiamas vaizdo šaltinis. Taip išvengiama nereikalingo energijos eikvojimo ir pailginama projektoriaus lempos eksploatacija.

0.5 vato budėjimo režimu

Modeliui MS506  veikiant, jis naudoja itin mažai energijos: esant budėjimo režimui sąnaudos siekia vos 0,5 W. Toks lygis ankstesniems modeliams buvo nepasiekiamas. Ši technologinė energijos taupymo pažanga išties padeda pailginti projektoriaus lempos eksploataciją ir sumažinti energijos sąnaudas.

Viršutinės lempos durelės lengvai lempos prieigai užtikrinti

Viršutinės lempos durelės yra suprojektuotos specialiai IT administratoriams, kurie galės saugiai ir greitai pakeisti projektoriaus lempą. Jei lempa netyčia perdegtų užsiėmimo metu, ją galima nedelsiant pakeisti ir neuždelsti pamokos.

Mokymo šablonas

Kad mokyti būtų dar lengviau, „BenQ“ prie MS506 pridėjo mokymo šablonų funkciją. Dabar galite pasirinkti iš keturių skirtingų ruošinių dizainų – raidžių formavimo, muzikinės penklinės, dinaminės lentelės ir koordinačių diagramos, suteikiančios galimybę lengvai rašyti ar braižyti ant baltosios ar juodosios lentos – be jokių linijų ar diagramų..

Spartus įrengimas

Spustelėjus nuotolinio valdymo pultelyje esantį sparčiojo įrengimo klavišą, įrengimo priemonė OSD meniu gali greitai pasiekti su įrengimu susijusias funkcijas.

„BenQ“ DLP® projektoriai︱ Ilgalaikis puikaus vaizdo rodymas su DLP technologija

Nesenstanti vaizdo kokybė:

„BenQ“ DLP projektoriai sukurti galvojant apie ilgalaikę eksploataciją, todėl jie metų metus užtikrins itin didelį aiškumą, puikų skaitomumą ir tikroviškas spalvas. Mes naudojame pirmaujančią rinkoje technologiją DLP, kurios milijonai DMD lusto mikroveidrodžių per pažangiuosius spalvų ratukus atspindi gryną šviesą. Kadangi veidrodžiai bespalviai, ir juos saugo beveik užsandarintas varikliukas, „BenQ“ DLP projektoriai nesensta ir yra beveik visiškai atsparūs vaizdo kokybės prastėjimo reiškiniui, todėl nuolat rodys puikų vaizdą. Iš tikrųjų po 2 000 valandų intensyvaus darbo įdėjus naują lempą, vaizdo kokybė beveik atitiks visiškai naujo projektoriaus kokybę.

Projektoriai be DLP:

„BenQ“ DLP projektorius:

DLP varikliukas neturi filtrų, todėl jo nereikia prižiūrėti, vaizdo kokybė ilgai išlieka aukšta, bei sumažėja bendrosios eksploatacinės sąnaudos. „BenQ“ technologija „SmartEco“™ papildomai padidina kontrastą ir vaizdo kokybės ilgaamžiškumą, sutaupydama iki 70 % lempos energijos.

Itin didelis aiškumas ir puikus skaitomumas:

DLP leidžia pasiekti 96 % užpildymo koeficientą: pikselių grandynas įrengtas už jų, todėl aplink atskirus pikselius nėra storų tamsių rėmelių, kurie paprasta blukina spalvas ir mažina detalumą. Dėl didesnio užpildymo koeficiento ir plonesnių juodų rėmelių gaunamos pastebimai grynesnės ir intensyvesnės spalvos bei aukštesnė vaizdo kokybė.

„BenQ“ DLP projektoriai pasižymi dideliu kontrasto santykiu, todėl aiškiai rodo smulkų tekstą, plonas linijas ir tamsių scenų detales. Juoda spalva čia gilesnė, o vaizdas – labiau sufokusuotas ir švaresnis. Jūsų pateiktys bus lengvai skaitomos ir itin efektyvios: jas puikiai matys net ir paskutinėse apšviestos salės eilėse sėdintys žiūrovai.

Žyma „ecoFACTS“

„ecoFACTS“ – puikus „BenQ“ gaminių ekologiškumo įrodymas!

Kurdama mažiau gamtą teršiančius gaminius, „BenQ“ ne tik pasyviai siekia laikytis ekologinių normų, tačiau ir aktyviai tobulina ekologiškesnius įrenginius!

„ecoFACTS“ pripažįsta „BenQ“ pastangas pakeisti žalingus junginius, medžiagų atrankos procesus, pakuočių konstrukciją, energiją taupančias priemones ir kitus aspektus.

 

Fizinės specifikacijos
Aukštis 88,7 mm
Plotis 222 mm
Svoris 1,8 kilogramo
Ilgis 283 mm
Priedai Nuotolinio valdymo pultelis, VGA laidas
Tipas DLP
Objektyvas
Kontrastas 13000:1‎
Objektyvas F=2.56-2.8, f=21-23.1mm‎
Raiška 4:3, 800 x 600
Spalvos 1,7 milijono
Projektavimo nuotolis 1,86-2,04 m
Šviesumas 3200 liumenų
Suderinamos raiškos nuo VGA (640 x 480) iki UXGA (1600 x 1200)‎
Sąsajos ir ryšiai
Jungtys Garso IN, Garso OUT, Kompozitinė IN, RS232, S-Video IN, USB, VGA IN, VGA OUT
Maitinimas
Energijos suvartojimas 0,5 W budėjimo režimu, 270 W
Ekrano parametrai
Kontrastas 13000:1‎
Šviesumas 3200 liumenų
Užklausa sėkmingai
išsiųsta
Netrukus susisieksime